19-10-2021

Targi, targi i … po targach

Za nami Międzynarodowe Targii Energii Odnawialnej greenPOWER 2021, Solar Solutions 2021 oraz Intersolar 2021.
SOFARSOLAR, wiodący chiński producent falowników i systemów magazynowania energii, lider rynku mikroinstalacji w Polsce,  dziękuje wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas ww. wydarzeń. Cieszymy się, że mogliśmy w końcu się z Wami spotkać „na żywo” i porozmawiać.

greenPOWER 2021 (14-16 września 2021 r.)

Solar Solutions Internationale (28-30 września 2021 r.)

Intersolar 2021 (6-8 października 2021 r.)

Na każdych targach nasze stoisko odwiedziło wielu gości. „Liczba międzynarodowych gości znacznie przekroczyła nasze oczekiwania, a zainteresowanie naszymi najnowszymi produktami było duże” – podsumowuje Christian Buchholz, wiceprezes SofarSolar GmbH.

SOFARSOLAR podczas wszystkich targów prezentował G3, czyli najnowszą generację falowników jedno- i trójfazowych. KTL-X G3 będzie nową i ulepszoną wersją małych, niezawodnych, szybkich i łatwych w instalacji, 3-fazowych falowników fotowoltaicznych SOFAR. Dzięki szerokiemu zakresowi napięć i maksymalnej sprawności do 98,75%, 1,1-krotnemu ciągłemu przeciążeniu wyjścia, maksymalnemu napięciu wejściowemu DC do 1100V, prądowi 13 A (pod duże panele) inwertery SOFARSOLAR 15K-24K TLX-G3 są nie tylko łatwe w instalacji i konfiguracji, ale również wydajne.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tych produktach sprawiają, że są one idealnym wyborem do instalacji domowych i małych komercyjnych instalacji PV.

AMASS STORE BATTERY-GTX3000 to wysokonapięciowy, skalowalny system baterii litowych z prostym układaniem w stos, konstrukcją do zawieszenia na stojaku, przełącznikiem jednoprzyciskowym z automatycznym przypisywaniem ID modułu baterii oraz łatwą instalacją i konfiguracją. Umożliwia konfigurację od jednostek H4 do H10 oraz równoległe połączenie do 4 jednostek.

SOFARSOLAR HYD 5k-20K TL-3PH to nasza najnowsza seria hybrydowych falowników fotowoltaicznych. 2 wejścia MPPT umożliwiają bardziej elastyczną konfigurację, a maksymalnie dwa wejścia bateryjne z wieloma systemami równoległymi są bardziej elastyczne w przypadku litowych systemów magazynowania HV.

Zgodnie ze swoją strategią innowacji, SofarSolar rozszerzyła obecnie swoje portfolio i weszła w segment rynku makro instalacji i farm fotowoltaicznych.. SOFAR 80~136KTL, który może pochwalić się śledzeniem od 8 do 12 MPP, jest zoptymalizowany, aby sprostać wymaganiom tak zwanych dużych modułów. Zapewnia ochronę IP66 i osiąga sprawność do 99%. SOFAR 250/255KTL-HV uzupełnia portfolio produktów na najwyższym poziomie, a dzięki 1500 VDC i 800 VAC jest przeznaczony do dużych elektrowni fotowoltaicznych.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: info@sofarsolar.eu

Inne artykuły