26-04-2021

Zmiany w SOFARSOLAR Polska

Shenzhen SofarSolar Co., Ltd. ma przyjemność poinformować, że europejska siedziba SofarSolar została utworzona w Niemczech. Ta spółka zależna będzie zarządzać rozwojem rynków w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), a także marketingiem i serwisem produktów SofarSolar. Pan Christian Buchholz został mianowany Dyrektorem SofarSolar GmbH. Jego wieloletnie doświadczenie w sektorze energii odnawialnej przyczyni się do rozwoju i dalszego wzmocnienia pozycji SofarSolar jako lidera na rynku falowników.

Ponadto miło nam poinformować, że SofarSolar Renewable Poland Sp. Z o.o. została założona w Warszawie, spółka w pełni zależna od Shenzhen SofarSolar Co., Ltd. Firma ta przejmie obsługę i wsparcie techniczne dotychczas świadczone przez SofarSolar Poland. Wszystkie usługi świadczone naszym klientom w Polsce będą nadal realizowane w ten sam sposób.

W związku z reorganizacją miło nam również poinformować, że obecny Dyrektor SofarSolar Poland Sp. z o.o. Pan Tomasz Grnyo objął nową rolę w SofarSolar GmbH jako Dyrektor Działu Technicznego na Region EMEA.

SofarSolar podjął działania mające na celu reorganizację struktur firmy na całym świecie, w związku z konsolidacją Grupy SofarSolar i planowanym debiutem giełdowym.

Inne artykuły